Er is er een jarig… + winactie
Er is er een jarig, hoera, hoera. Dat kun je wel zien dat is mijn blog :-). Vandaag bestaat mijn blog precies 1 jaar. Dus tijd voor een feestje. En je weet, wie jarig is trakteert.
Vandaag is een feestelijke dag. Toen ik mijn blog een jaartje geleden begon wist ik eigenlijk nog niet zo wat ik kon verwachten. Elke week plaats ik trouw 2 artikelen online en ik word altijd zo vrolijk van al die lieve reacties die ik ontvang. Ook blijven mijn bezoekers aantallen en volgers stijgen. Daarvoor enorme dank :-). Ook de leuke contacten met andere bloggers vind ik erg fijn.
Winactie
Om je te bedanken voor het lezen van mijn blog heb ik voor mijn lieve bezoekers een winactie bedacht. Je kunt namelijk één van mijn zelfgemaakte viltenbeestjes winnen, een roze olifant. Een kleinigheidje.
De winactie is erg simpel, je hoeft er niet veel voor te doen.
Voorwaarden
– Laat onder dit bericht een reactie achter waarin ik kan opmaken dat je een trouwe bezoeker bent en graag meedoet aan de winactie. Ik ben benieuwd naar je reactie :-).
– Zorg dat je bij je reactie in het veld emailadres een geldig emailadres zet, zodat ik contact met je kan opnemen als je gewonnen hebt.
De winnaar maak ik op 30 mei bekend via een artikel op mijn blog.
© Nobody ELSe
Wat een schattig en leuk olifantje zeg! En gefeliciteerd met je 1 jarige bestaan!
Liefs Valery
Gefeliciteerd met je 1e jaar! Ik zit op mijn eerste week! Hihi. Ik ben helaas (nog) geen trouwe volger, maar die olifant is echt ontzettend schattig! Leuk dat je die weggeeft 🙂 Mooie blog heb je
Van de eerste week, komt de tweede enzovoorts:-). Succes :-)!
Gefeliciteerd met je 1 ste. verjaardag op naar de 5 jaar en dan verder. De roze olifant past goed in mijn pas verbouwde woonkamer, met paarse decoratie’s, ik ben gek op ollie’s en mijn kleinzoontje van 7 vind dit prachtig.
Hallo Els, een dikke proficiat met de 1ste verjaardag van je blog! Ga zo door en je idee van de winactie is super leuk!
Gelukkige verjaardag!!!! Ik doe graag mee met de winactie, mijn zoontje zou er blij mee zijn
Gefeliciteerd met je blogverjaardag Els! Echt te gek dat je alweer een jaar blogt. 🙂 Ik doe graag mee, het olifantje is heel erg schattig en extra speciaal zo’n winactie met een zelfgemaakt item.
Gefeliciteerd!!! Een mooie (blog)verjaardag gewenst en op naar nog veel meer mooie jaren!
Aahw wat super leuk! Van harte en ik doe graag mee met de winactie.
Gefeliciteerd met je eerste blogverjaardag! Trots momentje is dat! Superleuk! Ik doe heel graag mee met de winactie, want dat olifantje is echt té cute! ♥
Ja, zeker trots. Ik durf ook steeds meer te vertellen dat ik een blog heb :-).
Gefeliciteerd!! Je blog ziet er zo mooi uit, ik dacht ook dat je al langer bezig was!
Hahaha, dat denken er wel meer :-). Dank je wel!
Proficiat Els en een succesvol tweede jaar gewenst met nog meer enthousiaste volgers!
Je kunt zien dat je je artikelen met veel plezier maakt.
En …wanneer ik een olifantje wil, kom ik wel langs. 😉 !
Gefeliciteerd met je éénjarig bestaan van je blog! Ik kom hier met heel veel plezier en doe graag mee met je winactie.
Happy birthday! Leuke blog! 😉 Keep up the good work!
Van harte gefeliciteerd, Els, met de verjaardag van je vrolijke en informatieve blog. Ik zou zeggen: ga zo door!!
En dat roze olifantje, tja, dat vind ik heel leuk. Dus ik doe ook graag mee met de win-actie.
Wat gaat de tijd toch snel, en ik volg je trouw, ik doe ook graag mee met de winactie want roze olifantje past goed bij zijn vriendjes hier, geel paardje en walvis dus … Gefeliciteerd en vooral doorgaan, ik blijf je volgen
Wij kennen elkaar al langer – gelukkige verjaardag, meis en nog vele blogjes !
Van harte gefeliciteerd, Els!
Ik had het gevoel dat je al veel langer aan het bloggen was joh!
Op naar de 2 jaar!
Nee, echt nog maar een jaartje :-).
Hartelijk Gefeliciteerd met het 1 jarig bestaan van je blog! ? Ik vind het altijd wel stoer als mensen iets dergelijks beginnen. ?
Ik volg je ook pas kort maar ik wil graag meedoen want ik vind het olifantje ” so cute”
Dank je wel voor het compliment :-). En nog iemand voor de kleine winactie :-).
Gefeliciteerd!! Wouw alweer 1 jaar.. En wat is dat roze olifantje cute!! Ik doe graag mee.
Dank je wel en je doet zeker mee met de loting.
(Ik heb je emailadres uit het bericht gehaald :-))
Wat ontzettend leuk! Van harte gefeliciteerd met het 1-jarig bestaan 😀
Ennuh, de winactie gun ik aan anderen!
Dank je wel :-)!