Foto’s van de maand #29: september 2016

24 Responses

  1. Morgaine schreef:

    Ja hoe was september, nog een hele drukke thuis maand met werken, regelen en inpakken natuurlijk om dan eind sept. pas lekker op vakantie te gaan, vannacht komen mijn ouders weer binnen lopen, dus ben ik nu aan het puinruimen zoals ik dat noem, hahaha Ik moet weer het logeerbed in, helaas pindakaas, lol…

    Dus ben nu het beddengoed aan het wassen en zo opmaken, alvast wat inpakken, maar ik heb nu echt twee fantastische weken gehad hier in Amersfoort 😉

    X

  2. Michelle schreef:

    Een hele gezellige maand zo te lezen! Leuk dat je samen kerstkaarten met vriendinnen knutselde.

  3. twinkelbella schreef:

    Ik mis september heel erg 🙂 Maar wat een leuke gezellige foto’s ik vind giethoorn altijd zo mooi in de zomer.

  4. Yvonne schreef:

    Het lijkt me leuk in Giethoorn, vooral varen is zo fijn! Bij die wedstrijd van Willem 2 was ik ook, ik zat aan de andere kant van het stadion. Jammer dat ze het in de tweede helft verprutste.

  5. Miss schreef:

    Ooh zo gezellig samen knutselen!

  6. ricardo schreef:

    Veel buiten dingen nog kunnen doen! Ik ben nog nooit in Giethoorn geweest, je hebt wel geluk gehad dat het er zo lekker rustig was!

  7. Ik vind de eerste foto met dat lichtinval prachtig. Geweldig tafelkleed heb je, heerlijk hysterisch 😉

  8. jeapiebel schreef:

    Het bungalowpark lijkt mij erg gezellig. Het is zeker leuk dat je schoonouders aan jullie denken. Boot en andere foto’s zien er ook prachtig uit. Ik heb een klein beetje een vakantiegevoel. Ik blijf zelf thuis in september.

  9. Renate schreef:

    Je hebt zo te zien veel leuke dingen gedaan! Wauw die foto van de heide is zo mooi! en Monschau ziet er mooi uit op de foto, ik herken het wel een beetje, volgens mij ben ik er ook ooit geweest!

  10. Ilse Verhoeven schreef:

    Ik had er al héél wat gezien. Maar zo’n lijstje is toch altijd weer leuk hè!

    Super mooi, echt waar!

  11. Sammie schreef:

    Oh die foto van de hei, prachtig. Die watervallen zijn ook geweldig!
    Dat hoepelen.. Ik moet er toch eens aan beginnen 🙂

  12. M.Th. schreef:

    Je hebt weer een leuke maand achter de rug. Je bent echt een lekkerbek, hè Els.

  13. Anita | Mindjoy schreef:

    Leuke maand en wat heerlijk alle uitstapjes! 14 weken en dan eindelijk de tas, mooi doelstelling! You can do this!

  14. Lief meisje schreef:

    Wat een gezellige maand heb je gehad. Mooi op tijd met de kerstkaarten begonnen.

    Mijn september was druk en ook wel weer rustig.

  15. Nancy Baten schreef:

    Ha wat leuk! Wij zijn in de vakantie ook een dagje naar Giethoorn geweest en willen in November naar Monschau! Leuk om te lezen!

  16. zazazoobeauty schreef:

    Wat gezellig, samen kerstkaarten knutselen!! Dat tafelkleed ziet er ongelofelijk leuk uit, wil ik ook!! Oh en die eerste foto is prachtig!!

  17. Romy schreef:

    Wat een leuk overzichtje! Ik vind het ook altijd zo leuk om samen te knutselen en al helemaal op zo’n mooi Blond Amsterdam tafelkleed 🙂

Een reactie op dit artikel zou ik erg leuk vinden :)

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.