Foto’s van de maand #19: November 2015
Beter laat dan nooit ;-). Met alle kerst DIY een beetje verlaat :-). Maar vandaag dan toch de foto’s van de maand november. Een maand van nog steeds herfst, afwisselend weer en drukte (dus helaas maar 12 foto’s :-(, sorry).
De maand begon met erg mooi weer. Zo mooi weer zelfs dat je lekker met open jas kon wandelen en genieten van de zon. Door de zon leek het wel of de bladeren licht gaven :-).
De bomen kleurde door de zon nog meer oranje.
Zo is de herfst toch best mooi? Bleef het maar zo zonnig :-).
Mijn vriend wilde graag naar James Bond. Dus gingen we… ik hou echt niet van dit soort films ;-).
Ik was lief geweest dit jaar :-).
Mmm, lekker zelf pizza maken.
Natuurlijk kon een bezoekje aan een kerstshow niet ontbreken. De Intratuin in Tilburg was mooi versierd.
Het koudste weekend van november kozen mijn vriend en ik uit om naar Ouwehands Dierenpark te gaan ;-). Al met al was het wel een geslaagde dag :-).
Bij de tijger kon je zelfs zien dat het koud was :-).
Schattig he, zo’n panda?
Otters blijven leuk.
Aan het einde van de maand ben ik al begonnen met kerstkaarten schrijven. Wat een werk :-).
Gerelateerde artikelen:
– Foto’s van de maand #18: Oktober 2015
– Foto’s van de maand #17: September 2015
– Foto’s van de maand #16: Augustus 2015
– Foto’s van de maand #15: Juli 2015
– Foto’s van de maand #14: Juni 2015
– Foto’s van de maand #13: Mei 2015
– Foto’s van de maand #12: April 2015
– Foto’s van de maand #11: Maart 2015
– Foto’s van de maand #10: Februari 2015
Klik hier voor nog meer foto’s van de maand >
© Nobody ELSe
Oeh die pizza ziet er erggg lekker uit!
Wat een leuke foto’s! Zelf pizza maken is zo lekker, plus je kan het zo gezond/ongezond maken als je zelf wilt. Ook wel een fijn voordeeltje. Gaaf zeg die foto’s die je in de dierentuin hebt genomen!
Oeh zelfgemaakte pizza’s zijn de beste! 😀
Ik houd altijd van jou foto artikelen! Wat een prachtige foto’s van de herfst heb je gemaakt!
De zelfgemaakte pizza lijkt me echt heeerlijk, wauw! Mooie foto’s heb je gemaakt ook van de natuur 🙂
Els, ze zijn weer allemaal even mooi. Ik ben een grote fan van jouw foto’s!!!
Wow die foto van de tijger is prachtig. Die pizza hmmm ik ben niet eens gek op pizza maar deze zou ik zo op kunnen. Nu.
Haha, hij was ook heel lekker :-)!
Wat een mooie foto’s! Ik vind tijgers zo fantastisch!
Hele mooie foto’s weer. En leuke kerstkaarten ook 🙂
Leuk een schoen met presentje en dan ook al die kruidnoten er omheen 🙂 Leuke foto’s allemaal!
Dank je wel. Ik was ook echt verrast met mijn schoen :-)!
Wauw, maar 12 foto’s, maar wel alle 12 goed! En dat is wat telt, en een hoop kaartjes heb je weer gemaakt, hahahaha Ik heb nog voorraad gewoon gekocht, maar ja, de zegels, ahum. Ik ben zelfs vergeten om mijn familie een kaart mee te geven met mijn verjaardag, dat doe ik meestal wel namelijk, woops!
X
Met sinterklaas heb ik er ook al een stel uitgedeeld, dat is wel zo handig. Postzegels zijn zo duur helaas :-(.
ja, zo stom dat ik het vergeten ben, nou ja, ze snappen het, hahaha dat scheelt 😉
Wauw, die foto van die tijger, prachtig Els!
Mijn favoriet is de foto van de ugg! Ik ben dol op uggs.
Ik ook :-)… En mijn voetjes ook :-).
Die pizza ziet er goed uit!! 🙂
En wat ‘n mooie foto’s heb je gemaakt! Vooral die van de tijger vind ik echt gaaf 🙂
Wat een prachtige foto’s van de natuur zeg! Ik kan daar altijd zo van genieten. Die pizza ziet er goddelijk uit zeg, en er gaat inderdaad niets boven een zelfgemaakte pizza