Foto’s van de maand #50: Juli & Augustus 2018
De maanden juli & augustus zijn de leukste maanden van het jaar. Wat hou ik toch van de zomer! Deze maanden waren super leuk met o.a. een dagje Scheveningen, puppy als logee, heel warm weer en kermis.
Begin van de maand juli gingen mijn vriend en ik op kraamvisite bij een vriendin. Hier was Bassie net 8 weken oud :-). Later meer want… we mochten in de vakantie op Bassie passen :-).
Al een tijdje wilde ik naar de Lion King. Op internet zag ik een aanbieding 50% korting en een leuk hotel. Dus bleven we ook een nachtje slapen in Scheveningen.
Een middagje strand met het mooie weer kon natuurlijk niet ontbreken.
‘s Avonds gingen we naar de musical The lion king. En ik kan zeggen zeker de moeite waard om te gaan!
Na het slakken drama van de vorige maanden is de eerste zelfgekweekte zonnebloem een mooie grote bloem geworden.
Eind juli was het warm ;-). Niet zo’n beetje ook! Op het werk werden we getrakteerd op een ijsje. Super lekker!
Natuurlijk ben ik ook naar de Tilburgse kermis geweest. Dit jaar maar 3x, voor de kermis vond ik het te warm.
Dat het warm was, is je natuurlijk niet ontgaan ;-). Dit was het waterijsjesschap van de AH :-).
Mijn vriendin ging twee weken op vakantie. Bassie was nog te jong voor een kennel, dus Bassie kwam bij ons logeren :-).
Is hij niet schattig?
Als bedankje voor het oppassen gingen we met mijn vriendin steppegras eten. Onder deze berg friet liggen garnalen :-).
Het nieuwe voetbalseizoen begon ook weer. Helaas verloor Willem II de eerste thuiswedstrijd gelijk :-(.
In Tilburg opende een Dunkin’ Donuts. Voor mijn vriend en ik haalde ik 6 verschillende donuts… Wat waren ze alle 6 lekker!
Mijn vriend en ik gingen ook een dagje naar Den Bosch.
En als laatste een foto van mijn grootste zonnebloem. Deze kwam ruim boven de schutting uit!
Is de zomer ook jouw favoriete periode in het jaar?
Gerelateerde artikelen:
– Foto’s van de maand #49: Mei & juni 2018
– Foto’s van de maand #48: April 2018
– Foto’s van de maand #47: Maart 2018
– Foto’s van de maand #46: Februari 2018
– Foto’s van de maand #45: Januari 2017
– Foto’s van de maand #44: December 2017
– Foto’s van de maand #43: November 2017
Klik hier voor nog meer foto’s van de maand >
© Nobody ELSe
Wat een leuk idee zo’n overzicht. Zeker met al die mooie zomerse plaatjes, al hebben wij hier in het hoge noorden van NL nog steeds prachtig mooi weer.
Mooie zomerse foto’s.
Wat een mooie zomerse foto’s! Die zijn zeker wel welkom nu het hier met bakken uit de hemel komt 😉 Wat is Bassie lief! Hoe leuk dat jullie op hem mochten passen. En jullie zonnebloem ziet er prachtig uit!