Review: Decotime Maak je eigen cadeaudoosje
Laatst plaatst ik op mijn blog een shoplog met veel knutselspullen van de Action. Vorige week plaatste ik mijn eerste review en vandaag is de tweede aan de beurt. Het maken van je eigen cadeaudoosjes. En ik kan nu al zeggen de Action stelt me weer niet teleur.
Cadeautjes krijgen is altijd leuk, maar cadeautjes geven vind ik vaak nog leuker :-). Dus toen ik dit pakketje in de Action zag, wilde ik deze graag uitproberen. Een mooie verpakking om een cadeau maakt het nog specialer, zeker ook als je deze zelf hebt gemaakt :-). Het knutselpakketje met 4 doosjes om te maken kostte € 0,89.
Eerste indruk
De eerste indruk is prima. De vellen met de doosjes erop zien er erg leuk en netjes uit. Naast de 2 extra A4 vellen vol met extra decoratie zit er in de verpakking ook nog een lintje, knoopjes en foam om alles op te plakken. Helaas was bij mij de foam al wel een beetje losgekomen en deze plakte op de vellen. Gelukkig kon ik het er afhalen zonder vellen te scheuren.
Aan de slag
Alle vellen zijn bijna allemaal netjes voorgesneden dus je hoeft niet te knippen als je wilt gaan beginnen met een doosje. Dat is wel fijn. Ook zitten er in het papier al vouwranden, al zijn die soms niet overal even duidelijk helaas.
Het in elkaar zetten ging bij de meeste doosjes erg makkelijk. Alle onderdelen pasten mooi in elkaar. Als er onderdelen geplakt moesten worden heb ik daarvoor dubbelzijdige dunne tape gebruikt.
Alleen de cadeaudoos in de vorm van een toffee gaf wat problemen. Ik moest even goed kijken hoe deze gemaakt moest worden. Ik heb het zo opgelost, maar of dat juist is, geen idee. Helaas zit er geen korte handleiding bij.
En toen had ik alle doosjes gevouwen en geplakt (zie foto)… en kon het decoreren beginnen. Dat was erg leuk om te doen. Zoveel verschillende versiersel, echt super leuk!
Het eindresultaat
Conclusie
- Tijd: Ongeveer 1 uur voor 4 doosjes
- Moeilijkheid: 1 ster, makkelijk
- Eindcijfer: 8
De doosjes zijn helaas van wat dun papier en soms is het niet helemaal duidelijk hoe je ze in elkaar zet. Dat is wel jammer. Maar verder echt een heel leuk pakketje om lekker mee aan de slag te gaan. Vind je het leuk om cadeautjes bij het inpakken net iets extra’s te geven en vind je versieren leuk. Dan is dit zeker een aanrader! Ik zou het pakketje zo weer kopen :-).
Gerelateerde artikelen:
– Review: Decotime Decoreer je eigen doosje Action
– Review: Viltpakket olifant en aap Zeeman
– Review: Make your own Puppy van de Action
– Review: Vriendschapsbandjes van de HEMA
– Review: Slinger maken van de Action
– Review: Haakpakket pinguïn HEMA
– Review: Maak je eigen vogelhuisje van de Action
– Review: Maak je eigen vilten etui van de Action
– Review: Viltpakket teddybeer Xenos
– Review: StrengelS Viltpakket Paard
© Nobody ELSe
Super leuk om zo’n doosje zelf te maken! Het ziet er best moeilijk uit maar wel fijn dat het best makkelijk te maken is 😉
Ze zijn heel erg lief en leuk, maar voor mij? Doen mij de kleuren erg aan voor alleen bij een geboorte, dat roze, eerder meisjes dan jongens 😉 hahaha maar dat mag de pret niet drukken, wat ik gewoon abnormaal vind? Dat je dit kunt kopen en maken voor zo weinig geld.
X
De prijzen bij de Action blijven me ook verbazen.
Erg leuk, wel heel girly 🙂 Maar ziet er erg gezellig uit! Ik moet geloof ik toch weer eens naar de action..
Zeker doen :-).
Wat zien ze origineel uit! Zo leuk!
Ik vind de doosjes echt prachtig! Maar 15 minuten om er eentje te maken vind ik best veel moet ik zeggen. Als je van knutselen houdt lijkt me dit een erg leuk project.
Je moet het natuurlijk wel leuk vinden :-).
Heel erg leuk, het ziet er zo vrolijk uit!
Dank je wel :-)!
Wat leuk om dit te lezen want ik heb dit namelijk nog thuisliggen.. Binnenkort maar mee aan de slag!!
Liefs
Veel plezier!
oh wat leuk en schattig! staat zo vrolijk
De doosjes zijn leuk en zo vrolijk. Inderdaad ideaal om een cadeautje mooi te verpakken.
Onze Action had dit dus weer niet!
Super leuk! Het maakt een cadeautje geven en ontvangen nog net iets leuker!
Wat een leuk idee, het ziet er echt heel leuk en schattig uit!
Wat een schattige doosjes. En wat heb je een leuke blog, ik ga je volgen. 🙂
Leuk, dank je wel :-).
Wat leuk! Action heeft altijd van die leuke knutselspulletjes!
Wat een leuke vrolijke bedoeling! Leuk ook dat je nog extra decoratiemateriaal er bij krijgt. Voor die paar centen een onwijs leuk knutselpakket
Ik snap ook niet dat het kan voor dit geld :-).
Ik moet echt binnenkort naar de Action toe, zo’n setje om cadeautjes te maken lijkt me echt heel leuk. Zo leuk om te geven ook!
Het geven maakt het ook extra leuk :-).
Oh bedankt voor deze leuke review, ik ga er eens naar kijken als ik bij de Action ben.
Graag gedaan. Hopelijk kun je ze vinden :-)!
Wat leuk! Zo’n doosje is al een Kadootje op zich. Ik ga ze ook maken??
Veel plezier!