Review: Slinger maken van de Action
Op 11 oktober plaatste ik een shoplog met knutselspullen van de Action met heel veel leuke nieuwe dingen die ik wilde gaan uitproberen. Ik heb hierover al twee eerdere reviews geplaatst: het vogelhuisje en de etui allebei van vilt. Vandaag de laatste review: een slinger maken van vilt. Dit pakket kostte € 1,29. Weer een schappelijke prijs van de Action. Benieuwd wat ik er van vond, lees gauw verder.
Eerste indruk
Zoals ik al gewend ben van de Action was ook dit pakker weer zeer compleet. Alle onderdelen waren netjes aanwezig en verpakt. Het vilt voelde ook prima van kwaliteit.
Aan de slag
Als eerste heb ik helaas toch nog veel figuurtjes uit het vilt moeten knippen. Ze waren niet helemaal gestanst. Dat was even extra werk, maar toen kon ik beginnen met het leuke werk. De handleiding stond achterop de verpakking, deze was duidelijk. Maar ja, eigenwijs als ik ben, heb ik alleen naar de voorbeeldfoto voorop de verpakking gekeken en dat ging ook prima.
Het maken van de slinger ging voorspoedig. Ik heb steeds één voor één de onderdelen gemaakt. Ik ben begonnen bij het kwastje en ben zo naar boven gaan werken. Ik vond het erg leuk steeds een ander onderdeel van de slinger te maken. De vlinders waren het leukst om te doen door het vilt, kraaltjes en pailletjes. Lekker afwisselend en snel resultaat.
Conclusie en eindresultaat
- Tijd: Ongeveer 2 uur
- Moeilijkheid: 1 ster
- Eindcijfer: 7,0
Het pakket is zeker de moeite waard om te kopen. Waar voor je geld! Waarom dan toch maar een 7,0 zou je misschien denken… Dat komt omdat ik het pakket toch niet zo leuk vind, maar dat is mijn eigen smaak. Ik maak liever viltenbeestjes uit één stuk, dan een slinger. Ik zou dit pakket zeker wel aanraden aan vrienden, maar zou zelf niet nog een andere variant kopen.
Gerelateerde artikelen:
– Review: Haakpakket pinguïn HEMA
– Review: Maak je eigen vogelhuisje van de Action
– Review: Maak je eigen vilten etui van de Action
– Review: Viltpakket teddybeer Xenos
– Review: StrengelS Viltpakket Paard
© Nobody ELSe
Wat leuk en origineel zeg! (:
Dank je wel :-)!
Echt prachtig zeg en hoe creatief! Kan je leuk om een cadeau wikkelen ofsow (als ik even verder denk haha ;-))
Ja, ook een goed idee :-)!
Oeh wat leuk! En zeker voor dat prijsje is het altijd eens leuk. Helaas heb ik er niet zo veel aan dus is zonde om het dan te maken haha
Snap ik, dat had ik bij deze slinger ook een beetje. Maar vind het maken ook heel leuk, en ik kan de slinger altijd nog weggeven :-)!
Voor dat geld… En knutselen vind ik ook altijd wel lekker ontspannend.
Knutselen is heerlijk en bij de Action is het bijna voor niks :-)!
Wat leuk zo’n slinger met vlinders! Ik vind het ook altijd wel leuk om tussendoor met dit soort pakketjes aan de slag te gaan.
Ja, idd, even lekker makkelijk :-)!
Weer iets anders dan vilten figuurtjes. Maar zeker ook leuk.
Ik vind vilten beestjes leuker :-)!
Haha ik dacht het een super lange slinger zou zijn, maar twee uur voor dit resultaat. Daar ga ik denk niet aan beginnen 😛
Haha, handwerk kost tijd :-). Het viel me ook tegen qua tijd.
Wat schattig, heel erg leuk!
Dank je :-)!
De Action blijft een heerlijke winkel.
Zeker weten :-)!
Wat mooi zo’n slinger met vlinders! Leuk dat je voor zo weinig geld bij de Action zulke leuke dingen kunt maken. 🙂
De prijzen blijven me ook nog steeds verbazen!