Ongeveer een jaar geleden verkocht Action al twee varianten van de DécoTime Paper Die-cut books. Nu zijn er twee nieuwe versies. En ook deze keer zijn deze weer een aanrader! In dit artikel meer informatie over dit artikel en kaarten die ik maakte met deze nieuwe boeken. Natuurlijk met een uitgebreide uitleg met gratis printables, zodat je deze kaarten ook kunt maken.
Action DécoTime Paper Die-cut book
Een papierboek kost per stuk € 1,99. Er is een roze en blauwe versie. Elk boek bevat 24 pagina’s vol met gestanste afbeeldingen in verschillende thema’s en stijlen om te gebruiken bij het knutselen. Doordat de afbeeldingen gestanst zijn hoef je ze niet uit te knippen, maar alleen uit het papier te drukken.
Aan de slag met Action DécoTime Paper Die-cut book, blauw
Hieronder zie je diverse kaarten die ik heb gemaakt met het DécoTime Paper Die-cut book, versie blauw. Natuurlijk vertel ik wat ik verder heb gebruikt naast deze gestanste afbeeldingen. Misschien is niet alles meer precies zo te koop, maar deze knutselspullen zijn makkelijk te vervangen voor iets met een ander design. Per kaart geef ik een uitgebreide uitleg hoe je de kaarten ook kan maken, inclusief GRATIS printables van de basis van de kaarten en de Nederlandse labels.
Binnenkort op mijn blog ook een artikel met voorbeelden gemaakt met het roze DécoTime Paper Die-cut book.
Simpele pop-up kaart
De stap-voor-stap uitleg en gratis printable van de basis van deze kaart vind je in het artikel:
Kaarten maken #153: Simpele pop-up kaart maken (Gratis printable)
Verder gebruikte ik nog:
- Papier met een bakstenen en gras patroon, ooit gekocht bij HEMA
- Papier met betonlook, papierblok StudioLight Mixed Paper pad, SL-ES-MPP20
- Labels met de teksten ‘Hoera’ en ‘Er is er één jarig’. Deze labels heb ik zelf ontworpen en kun je GRATIS downloaden in dit artikel op mijn blog: Gratis printable #27: Deel 9 Labels met Nederlandse teksten voor o.a. kaarten maken en knutselen.
Staande trapjes-vouwkaart
De stap-voor-stap uitleg en gratis printable van de basis van deze kaart vind je in het artikel:
Kaarten maken #155: Staande trapjes-vouwkaart, gratis printable
Verder gebruikte ik nog:
- Papier met diverse patronen, papierblok StudioLight Mixed Paper pad, SL-ES-MPP11
- Label met de teksten ‘Gefeliciteerd’. Dit label heb ik zelf ontworpen en kun je GRATIS downloaden in dit artikel op mijn blog: Gratis printable #25: Deel 8 Labels met Nederlandse teksten voor o.a. kaarten maken en knutselen.
Trapjeskaart
De stap-voor-stap uitleg en gratis printable van de basis van deze kaart vind je in het artikel:
Kaarten maken #79: Uitleg trapjeskaart met gratis printable
Verder gebruikte ik nog:
- Papier met een bakstenen en gras patroon, ooit gekocht bij HEMA
- Papier met patroon van blauwe bloemen, papierblok ActionCraft Sensations ‘Flower Forever’
- Labels met de teksten ‘Gefeliciteerd en ‘met jullie nieuwe woning’. Deze labels heb ik zelf ontworpen en kun je GRATIS downloaden in dit artikel op mijn blog: Gratis printable #25: Deel 8 Labels met Nederlandse teksten voor o.a. kaarten maken en knutselen.
Is zo’n papierblok met allemaal gestanste afbeeldingen iets voor jou?
Gerelateerde artikelen:
– Kaarten maken #203: Gevouwen staande kaart, design 5, Gratis Printable basis
– Kaarten maken #202: Centrale pop-upkaart – Gratis printables!
– Kaarten maken #201: Flip book kaart, deel 3, gratis printable & uitleg
– Kaarten maken #200: Gevouwen staande kaart, design 4, Gratis Printable basis
– Kaarten maken #199: 3D Pop-up Kubus kaart, deel 3, gratis printable & uitleg
– Kaarten maken #198: Schudkaart met kaarsjes, gratis printable en uitleg
Meer artikelen over kaarten maken, klik hier >
Het papierblok in dit artikel heb ik gekregen.
© Nobody ELSe
Geef een reactie