DIY #95: Action DecoTime DIY kraft houses – kraftpapier huisjes
Op de Action fanpagina op Facebook zag ik deze DIY kraftpapier huisjes voorbij komen en toen ik ze zag wilde ik deze huisjes graag gaan maken. Het was even zoeken en een paar bezoekjes aan Action later had ik ze eindelijk gevonden. In dit artikel vertel ik meer over dit producten en laat ik mijn gemaakte huisjes zien met uitleg.
Action DecoTime DIY kraftpapier huisjes
Bij de Action kocht ik dit papierblok met 12 kraftpapier huisjes (4 verschillende huisjes), 2x vellum papier en een krijtmarker voor € 1,99.
Op 12 vellen in het papierblokje staan uitsnedes van huisjes. Deze kun je versieren met de krijtmarker.
Aan de slag Action DecoTime DIY kraftpapier huisjes
Hieronder leg ik uit hoe ik mijn huisjes heb gemaakt.
Stap 1: Huisjes versieren
Uit het blok koos ik een huisje. Het vel waarin het huisje zit haalde ik uit het blok. Ik duwde het huisje nog NIET uit het paper. Dit vind ik zelf makkelijker tekenen. Het inkleuren en versieren van het huisje deed ik met de krijtmarker die bij het setje zit en voor de details gebruikte ik een witte gelpen. Dan worden alle lijnen niet zo dik. Ik tekende alles uit de hand. Dit vind ik mooier dan helemaal strak getekend.
Stap 2: De ramen beplakken met vellum papier
Als eerste haalde ik het huisje uit het papier. Daarna drukte ik de ramen uit het huisjes. Met dubbelzijdige tape maakte ik aan de achterkant het vellum papier vast.
Tip: Ben zuinig met het vellum papier. Voor 12 huisje is twee vellen vellum papier te weinig. Ik had voor 2 huisjes al bijna één vel nodig.
Stap 3: Het huisje in elkaar zetten
Het huisje in elkaar zetten is erg makkelijk. Ik gebruikte hiervoor weer dubbelzijdige tape. Het huisje is klaar.
Hierna maakte ik nog twee huisjes.
Het eindresultaat Action DecoTime DIY kraftpapier huisjes
Het versieren en maken van de huisjes was erg makkelijk en leuk om te doen. Heb je deze DIY voor kerst nog niet in huis? Dan kan ik deze zeker aanraden om te kopen. uren teken plezier en daarna een leuke kerstdecoratie voor in huis.
Lijkt jou het ook leuk om deze huisjes te maken?
Gerelateerde artikelen:
– DIY #94: Werken met houten kegelpoppen (peg dolls)
– DIY #93: Cadeaudoosje maken met hartje, gratis printable
– DIY #92: Gratis printable tegoedbon voor kerst/feestdagen
– DIY #91: Een papieren kersthuisje maken (Gratis Printable)
– DIY #90: Je eigen kerstbal en snowglobe maken van papier (gratis printable)
– DIY #89: Uitleg verschillende waterverf achtergronden maken
– DIY #88: Uitleg schudcadeaukaartjes maken (Shaker tags), incl. gratis printable
– DIY #87: Met lint strikjes maken
Meer DIY, klik hier >
© Nobody ELSe
Ze zijn uit verkocht zo jammer
Hier liggen er echt nog genoeg (Riel, Noord Brabant).
ze zijn weer super leuk
Leuke huisjes, Els en mooi getekend! Mooi met de lampjes erin.
Oo..wat zijn ze leuk! Ik heb ook zo’n blok gekocht. 🎅🤶🌲 Bedankt voor je tips, zoals eerst tekenen en dan pas uit drukken en het gebruik van het vellum. Wat zitten er trouwens veel huisjes in, 12, leuk❣ groetjes Mirjam
Wat een leuke huisjes. Past echt bij deze tijd, nu het ‘s avonds weer eerder donker is.