In dit artikel neem ik je mee in mijn planner, ik show week 1 tot en met week 13 van 2026 – de eerste maanden van het nieuwe jaar. Ik laat je zien met welke planner ik werk, hoe ik mijn weken heb ingedeeld en welke materialen ik daarvoor heb gebruikt. Elke week kreeg een eigen thema.
Agenda/planner versieren
Hieronder zie je diverse weken uit mijn agenda/planner van week 1 t/m week 13 2026. Per week vertel ik hoe ik deze heb gemaakt. De knutselspullen die ik heb gebruikt komen voornamelijk van de Action of andere budgetwinkels. Ik gebruik graag papierblokken, washi tape, stickers, papier met patronen en zelfgemaakte afbeeldingen (deze deel ik ook GRATIS). Omdat ik sommige knutselspullen al wat langer in huis heb, zou het kunnen zijn dat de gebruikte knutselspullen niet precies meer te koop zijn.
Mijn planner, Mascha planner
Voor het plannen gebruik ik al jaren een Mascha planner, maar je kunt ook een andere planner, agenda en/of dagboek versieren natuurlijk!
Neon Mascha planner
De Mascha planner die ik nu gebruik is de neon Mascha planner. Hiervoor gebruikte ik al vele andere edities van deze planner. Deze planners zijn gewoon te koop op bol.com.
De neon variant van de Mascha planner heb ik eigenlijk maar om één rede… de neon planner was afgeprijsd voor € 8,99 tegenover nieuwere editie van deze planner voor bijna € 25,-. Dus zo 3 planners voor de prijs van één. Je zult hieronder zien dat ik mijn planner toch helemaal vol plak, dus dat het design van de planner niet echt belangrijk is. De kwaliteit en de indeling van de Mascha Planner vind ik erg fijn, dus daarvoor kies ik voor deze planner.
Labels dagen, maanden en andere banners
De labels van de dagen, weeknummers, maanden en andere banners, die ik op elke week gebruik, kun je GRATIS downloaden in het artikel: Gratis inhoud om je eigen planner in te richten/versieren. Deze heb ik zelf ontwerpen.
Week 1 t/m 13 2026
Week 1: Winter
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Afbeeldingen en papier met patroontjes, StudioLight Scrap paperpad ‘Arctic Winter’
– Washi tape, HEMA
Week 2: Winter
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Afbeeldingen en papier met verschillende patroontjes, Papierblok StudioLight Mixed paper Pad ‘Glistening skies’
Week 3: Honden/Takkie
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Stickers Takkie, HEMA
– Papier met verschillende patroontjes, Papierblok Voilet Studiogekocht bij Boekenvoordeel
– Papier met grafische patroontjes, Papierblok StudioLight Paper Pad ‘Sugar pop’
Week 4: Antiek groen
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Embossed stickers, Action DécoTime
– Papier met verschillende patroontjes, Papierblok Action Craft Sensations ‘Mix and Match’
– Washi tape, Action
Week 5: Capibara
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Stickers capibara, gekocht bij Temu, zie Shoplog: Temu, diverse knutselspullen, juli 2025
– Washi tape capibara, gekocht bij Temu, zie Shoplog: Temu, diverse knutselspullen, juli 2025
– Papier met verschillende patroontjes, Papierblok Action Craft Sensations ‘Beachy collection’
Week 6: Pusheen
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Stickers van Pusheen, gekocht bij Tedi (Duitse winkel)
– Washi tape
– Papier met verschillende patroontjes, StudioLight Paper Pad ‘Sugar pop’
Week 7: Valentijn
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Stickers, uit het het stickerbook ‘So much cuteness’, gekocht bij Action, merk Craft Sensations
– Washi tape
– Papier met verschillende patroontjes, StudioLight Paper Pad ‘Sugar pop’
Week 8: Capibara
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Afbeeldingen van ‘Meneer Capibara’. Deze heb ik ontworpen en kun je GRATIS downloaden. Heb je een snijplotter kijk dan in dit artikel: Snijplotter #13: Uitleg stickers maken Cricut, incl. GRATIS capibara stickers. Heb je een printer? In dit artikel vind je een GRATIS printable: Gratis Printable #28: Afbeeldingen van Meneer Capibara om te knutselen.
– Papier met grafische patronen, StudioLight Paper Pad ‘Sugar pop’
– Washi tape, Action
Week 9: Nijntje
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Washi tape Nijntje, HEMA
– Stickers Nijntje, HEMA
– Papier uit het papierblok van StudioLight Paper Pad Sugar Pop
Week 10: Paarden
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Afbeeldingen van paarden In dit artikel vind je een GRATIS printable: Gratis Printable #22: Afbeeldingen van paarden om te knutselen
– Papier met foto print, DécoTime Photo print Paper Pad
– Papier met gras, ooit gekocht bij HEMA
– Blauw papier
Week 11: Lion King
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Alles op deze pagina komt uit een set van BoekenVoordeel: Review: BoekenVoordeel kaarten maken set The Lion Kong.
Week 12: Bloemen
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Embossed stickers, Action DécoTime
– Papier met foto, Action DécoTime Photo Print Paper Pad
Week 13: Verjaardag Teckel
Voor deze pagina gebruikte ik:
– Embossed stickers, Action DécoTime
– Papier met verschillende patroontjes, Papierblok Action Craft Sensations ‘Over the rainbow’
Welke agenda/planner heb jij voor 2026?
Gerelateerde artikelen:
– Knutselen #29: Agenda/planner indelen & versieren deel 25
– Knutselen #28: Agenda/planner indelen & versieren deel 24
– Knutselen #27: Agenda/planner indelen & versieren deel 23
– Knutselen #26: Agenda/planner indelen & versieren deel 22
– Knutselen #25: Agenda/planner indelen & versieren deel 21
– Knutselen #24: Agenda/planner indelen & versieren deel 20
– Knutselen #23: Agenda/planner indelen & versieren deel 19
In dit artikel staan links, dit zijn soms affiliate links. Dat betekent dat ik een heel klein percentage ontvang als jij via die link iets bestelt. Dit kost jou verder niks extra maar ik kan dan iets leuks voor mijn blog kopen.
© Nobody ELSe
Geef een reactie