Borduren #6: Grafische Olifant

12 Responses

  1. Yova schreef:

    Mooie olifantje geborduurd gedaan. Mooie kleuren. Vroeger deed ik ook graag borduren. NU allang niet meer. Super leuk!

  2. charelvannoort schreef:

    Gaaf zeg! Zo leuk olifantjes!

  3. Daenelia schreef:

    En ik ben nog steeds niet klaar met mijn kerstkleedje, wat ik anderhalf jaar geleden begonnen ben… stik, vanavond maak ik het af 🙂
    Mooie olifant, trouwens. Vrolijke klertjes!

  4. Jenn schreef:

    Wat een leukerd!

  5. Kaboutermama schreef:

    Superleuk! Ik zie het inderdaad steeds vaker voorbij komen; weet ik ook gelijk waar die ringen voor zijn haha.

  6. Smurfige knutselfan schreef:

    Mooie olifant, maar laat je deze in de borduurring zitten of gebruik je die voor een project of ga je m.inlijsten?
    Super mooie kleuren heb je gebruikt.

  7. Michelle schreef:

    Ik kende het patroon al van een andere blogger en wederom vind ik dit een geweldig leuk patroontje! Zo lief en creatief door de vormen.

  8. Evelyne schreef:

    Leuk patroon! Mijn mama heeft vroeger ook nog geborduurd, maar met een andere steek (geen idee hoe die steek heet, hoor)

  9. M.Th. schreef:

    Heel subtiel en mooi. Het niet helemaal dicht geborduurde (zoals bij de vlinder) spreekt me aan. Top, hoor!

  10. Romy schreef:

    Wauw, echt een heel leuk patroontje inderdaad en het resultaat ziet er ook prachtig uit. Superleuk gedaan!

Een reactie op dit artikel zou ik erg leuk vinden :)

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.