Knutselen: Agenda/planner indelen & versieren #10
Vandaag laat ik pagina’s zien in mijn planner van begin 2022. Ik leg uit hoe ik deze heb gemaakt en wat ik heb gebruikt. Hopelijk kan ik je inspireren van je eigen planner/agenda en/of dagboek.
Agenda/planner versieren
Hieronder zie je diverse weken uit mijn agenda/planner. Per week vertel ik hoe ik deze heb gemaakt. De knutselspullen die ik heb gebruikt komen voornamelijk van de Action. Ik gebruik graag stickers, washi tape, clear stamps, stempelinkt en kleurpotloden (Faber Castell). Maar omdat ik deze knutselspullen soms al wat langer in huis heb, zou het kunnen zijn dat de gebruikte knutselspullen niet precies meer te koop zijn :-).
Voor het plannen gebruik ik een Mascha planner, maar je kunt ook een gewone agenda en/of dagboek versieren natuurlijk. De Mascha planner die ik nu gebruik is de Mascha – JoshV planner van 2020.
Je zult zien dat ik voor mijn weekplanner in mijn agenda steeds dezelfde indeling maak. De bovenste rij van de dagen gebruik ik voor dingen die ik moet doen op die dag en aantekeningen, de tweede rij hou ik vrij voor mijn sportactiviteiten of voor andere informatie zoals social media en de onderste rij is voor activiteiten, afspraken enzovoorts. Dat is eigenlijk alleen het agenda gedeelte.
Week 1:
Thema winter
Voorgrond: Deze pagina herken je misschien al uit het artikel: Knutselen: Action DecoTime Paper craft set kerst. Al het papier en stickers komen uit deze papieren knutselset van DecoTime (Action). De stickers januari en 1 komen uit de planner zelf. De cijfers schreef ik met een mintgroen Decotime krijtmarker (soort gelpen)
Week 2:
Thema winter
Voorgrond: Bij deze pagina gebruikte ik washi tape die te koop was met kerst bij Action. Ik vond deze zo leuk, dat ik deze ook wel vond passen bij week 2. Het zijn tenslotte echte winter washi tapes. De stickers januari en 2 komen uit de planner zelf. De cijfers schreef ik met een zwarte fineliner.
Week 3:
Thema ijsberen en pinguïns
Achtergrond: Op de achtergrond tekende ik met kleurpotloden (ik gebruik het merk Faber Castell) een sneeuwlandschap en een iglo. Verder maakte ik met stempelinkt sterretjes op de pagina die ik ook inkleurde met potlood.
Voorgrond: Afbeeldingen ijsberen en pinguïns. Deze afbeeldingen van ijsberen en pinguïns maakte ik met clear stamps van het merk Hello Bluebird. Met watervaste inkt stempelde ik deze clear stamps op wit papier. De afdrukken kleurde ik in met Twinmarkers (Action). De kleuren van de afbeeldingen koos ik zo zodat ze goed bij de pagina van de agenda passen, een beetje warm grijs. Na het inkleuren knipte ik de afbeeldingen uit en plakte deze met Pritt in de planner.
Extra: Stickers van de maand en cijfers komen uit de Mascha planner zelf.
Week 4:
Thema Warme winter
Voorgrond: Deze pagina herken je misschien ook al uit het artikel: Knutselen: Action DecoTime Paper craft set kerst. Al het papier en afbeeldingen komen uit deze papieren knutselset van DecoTime (Action). De stickers januari en 4 komen uit de planner zelf. De cijfers schreef ik met een witte Decotime krijtmarker (soort gelpen)
Week 5:
Thema Beren
Voorgrond: De beren herken je misschien wel deze heb ik zelf ontworpen en kun je gratis downloaden in het artikel: Gratis printable: Afbeeldingen beren (geschikt voor te knutselen). Deze afbeeldingen heb ik ingekleurd met Twinmarkers.
Extra: Stickers van de maand, cijfers en banners komen uit de Mascha planner zelf.
Week 6:
Thema Dieren in de sneeuw
Achtergrond: Sneeuw en heuvels. Gemaakt met kleurpotloden
Voorgrond: Afbeeldingen van een hert, beer en pinguïn. Deze afbeeldingen maakte ik met clear stamps van het merk Craft Sensations, gekocht bij Action. Met watervaste inkt stempelde ik deze clear stamps op wit papier. De afdrukken kleurde ik in met Twinmarkers (Action). Na het inkleuren knipte ik de afbeeldingen uit en plakte deze met Pritt in de planner.
Extra: Stickers van de maand en cijfers komen uit de Mascha planner zelf.
Week 7:
Thema Ruimte
Voorgrond: Alle afbeeldingen en stickers komen uit een papierblok van craft Sensations (zie Action shoplog november 2021).
Week 8:
Thema stickers Afrikaanse dieren
Voorgrond: Alle afbeeldingen zijn Embossed stickers uit een set van Action DecoTime.
Extra: Stickers van de maand, algemene stickers en cijfers van de week komen uit de Mascha planner zelf.
Week 9
Thema honden & kat
Achtergrond: Wolken en gras. Met groene en blauwe stempelinkt (DecoTime Chalk ink Action) stempelde ik met een sponsje op een mal. Waar geen mal zit komt de stempelinkt. Voor een complete uitleg zie: Knutselen: Uitleg stempelen met verschillende technieken (techniek 3).
Voorgrond: Alle afbeeldingen zijn Embossed stickers uit een set van Action DecoTime.
Extra: Stickers van de maand, algemene stickers en cijfers van de week komen uit de Mascha planner zelf.
Week 10:
Thema konijntjes
Achtergrond: Op de achtergrond tekende ik met kleurpotloden (merk Faber Castell) gras en bloemetjes.
Voorgrond: Afbeeldingen van konijntjes, vogeltjes en fruit/groenten. Deze afbeeldingen maakte ik met clear stamps van het merk Hello Bluebird. Met watervaste inkt stempelde ik deze clear stamps op wit papier. De afdrukken kleurde ik in met Twinmarkers (Action). Na het inkleuren knipte ik de afbeeldingen uit en plakte deze met Pritt in de planner.
Extra: Stickers van de maand en banners komen uit de Mascha planner zelf. Stickers cijfers zijn van CreaChick stickervellen.
Week 11:
Thema stickers vogeltjes, panda, bloemen en bladeren
Voorgrond: Alle afbeeldingen zijn Embossed stickers uit een set van Action DecoTime.
Extra: Stickers van de maand, algemene stickers en cijfers van de week komen uit de Mascha planner zelf.
Week 12
Thema Zee & strand
Achtergrond: Golven, strand en lucht. Met gele en verschillende kleuren blauwe stempelinkt (DecoTime Chalk ink Action) stempelde ik met een sponsje op een mal. Waar geen mal zit komt de stempelinkt. Voor een complete uitleg zie: Knutselen: Uitleg stempelen met verschillende technieken (techniek 3).
Voorgrond: Alle afbeeldingen zijn Embossed stickers uit een set van Action DecoTime.
Extra: Stickers van de maand, algemene stickers en cijfers van de week komen uit de Mascha planner zelf.
Week 13:
Thema verjaardag met muisjes
Achtergrond: Op de achtegrond plakte ik stukjes papier uit een papierblok van Craft Sensations, celebrate collection.
Voorgrond: Afbeeldingen van muisjes, cupcake en ballonnen. Deze afbeeldingen maakte ik met clear stamps van het merk MFT. Met watervaste inkt stempelde ik deze clear stamps op wit papier. De afdrukken kleurde ik in met Twinmarkers (Action). Na het inkleuren knipte ik de afbeeldingen uit en plakte deze met Pritt in de planner.
Extra: Stickers van de maand, cijfers en banners komen uit de Mascha planner zelf.
Welke week is jouw favoriet?
Gerelateerde artikelen:
– Knutselen: Agenda/planner indelen & versieren #9
– Knutselen: Agenda/planner indelen & versieren #8
– Knutselen: Agenda/planner indelen & versieren #7
– Knutselen: Agenda/planner indelen & versieren #6
– Knutselen: Agenda/planner indelen & versieren #5
– Knutselen: Agenda/planner versieren deel 4
© Nobody ELSe
Wat ziet je agenda er weer Super mooi uit.
Wat leuk gedaan weer!
Super bedankt :-).
Wat mooi weer. Elke week een gezellige bladzijde. Leuk hoor👍🏻
Dank je wel!
Zo mooi hoe je elk van die pagina’s weer zo anders hebt versierd. Ik vind ze stuk voor stuk prachtig. Wat zal het een feestje worden om je planner komend jaar in te vullen 🙂
Ja, dat is zeker elke week weer leuk :-).
Het thema van het strand vind ik heel erg gaaf 😀
Dank je wel.