Review: Action Aquarelblok met dessins
Vandaag de laatste review van de producten die ik laatste shopte bij de Action en de HEMA. Vandaag een review van één product van de Action, een aquarelblok met folie dessins. Benieuwd naar wat het product is en wat ik ervan vind? Lees dan gauw verder :-).
Dit aquarelblok kocht ik voor € 1,59 bij de Action.
Eerste indruk
Het blok is niet zomaar een aquarelblok. In het blok zitten 12 vellen papier met daarop een print van goud en transparante folie. De bedoeling is dat de aquarelverf/waterverf niet hecht op de 2 verschillende folies. De eerste indruk is goed. De vellen zijn redelijk dik en de prints zien er netjes uit.
Aan de slag
Ik was zelf heel benieuwd naar het effect van de folie prints en reactie van de verf. Bij de eerste veeg met aquarelverf was het effect gelijk goed te zien :-). De verf die op de folie kwam, heb ik makkelijk kunnen verwijderen met keukenpapier. Door de folie hecht de verf niet.
Dit was het eindresultaat van het eerste vel dat ik schilderde:
Ik had gelijk de smaak te pakken, daarom maakte ik er nog 4 :-).
Conclusie
- Tijd: ongeveer 10 minuten per vel
- Moeilijkheid: Makkelijk
- Eindcijfer: 8,5
Dit product verdient voor mij wel een dikke 8,5 :-). Ik vind het effect heel leuk en het is makkelijk om te doen. Ik zal zeker adviseren om dit product te kopen. Het is alleen wel jammer dat je heel snel klaar bent met één vel. Daarnaast beloven ze op de achterkant dat de vellen papier glad opdrogen, dat is helaas niet het geval. Maar dat is maar een klein minpuntje.
Gerelateerde artikelen:
– Review: Action Cadeaudoosjes Decotime
– Review: Action vilten figuur hert
– Review: Boek “My felt doll” van Shelly Down
– Review: Diverse knutselpakketten Action, Aldi en SoLow
– Review: Chinees DIY knutselpakket
– Review: Maak je eigen chocoladeletter Action
– Review: Minion spaarpot verven van de Action
– Review: Uiltjes slinger maken van Action
– Review: Decotime Maak je eigen cadeaudoosje
– Review: Decotime Decoreer je eigen doosje Action
Voor meer reviews: klik hier
© Nobody ELSe
Mooi zeg! Vooral die met die vlindertjes vind ik heel mooi gelukt. Ik zou hem zo in mijn dochter’s kamer ophangen.
Wat een gaaf effect zeg! Mooi gemaakt
Oooh, wat leuk zijn deze, wil ik ook zeker eens proberen!
Wat ziet dit er ontzettend leuk uit! Het lijkt wel alsof Action de laatste tijd zich veel meer aan het richten is op de verkoop van dit soort dingetjes.
Nou ja, was ik gisteren bij de Action, hahahaha maar mijn mindset was knopen, of eerder nog kralen maar vond knopen en ook nog bedeltjes! Allen onder een euro, dus die zijn mee naar huis gekomen, hahahaha
Dit ziet er ook heel goed uit, en ja dit soort vellen ben je dan ook snel klaar mee, en dat opdrogen het zal nooit glad opdrogen, dat heeft alles met het spannen te maken wat je van tevoren moet doen, maar hier erg lastig denk ik, of je moet ze maken om in te lijsten, dan is de kans groot dat het iets beter gaat 😉
X
Ja deze heb ik gezien! Leuk zijn ze
Leuk, vooral dat blad met die tekst. Maar jammer dat het niet glad blijft, dat is toch het belangrijkste…
Ik heb hem ook, hij is zo leuk inderdaad!
Steeds meer technieken maken ze gewoon ‘ready to use’.
Het ziet er wel leuk uit, maar ik zou dit zo snel beu zijn…. Daar ken ik mezelf te goed voor.
Leuk die reviews die je doet! 🙂
Wat leuk, nog nooit eerder gezien. Mooie techniek.
Jammer dat het kleine vellen zijn en je zo klaar bent. Maar wel fijn voor even iets leuks te knutselen tussendoor!
Wat superleuk zeg!!
Wat een vrolijkheid in je kamer als je die zou ophangen! Ik dacht heel even dat het andersom zou werken, zoals je bij kalligrafie en handlettering veel ziet met bladgoud, maar dit is ook leuk inderdaad!
Die zijn wel heel erg leuk zeg! Ga ik Onthouden!