Sinterklaas is weer in het land. Dat betekent weer een spannende tijd met veel pepernoten, schoenzetten en hopelijk cadeautjes. Mijn eerste cadeautje is al binnen, ik zal wel lief zijn geweest :-). En wat voor cadeautje, Maak je eigen chocoladeletter. Dat past natuurlijk super goed bij mij, zelf iets maken en iets van chocolade. Natuurlijk vind ik het leuk om mijn ervaring met deze smakelijke DIY met je te delen.
Sinterklaas wist natuurlijk dat ik hiervan graag een artikel zou schrijven op mijn blog. De lieve sint vertelde mij dat dit leuke doosje om zelf een chocoladeletter te maken te koop is bij de Action. De prijs wist hij niet meer (hij is natuurlijk al een beetje oud ;-)), hij dacht € 0,49.
Eerste indruk
Het doosje ziet er van buiten erg leuk en gezellig uit. De inhoud is ook helemaal prima zo te zien, een zakje met chocolade, een zakje met smarties en een vorm.
Aan de slag
Als eerste heb ik de chocolade gesmolten. Dat ging erg makkelijk.
Vervolgens de gesmolten chocolade in de vorm gegoten. Mmm, dat ziet er al lekker uit!
Ik heb geprobeerd om de chocolade zo goed mogelijk glad te strijken. Om de lucht eruit te krijgen heb ik zachtjes het bakje heen en weer geschut.
Na ongeveer 1 uurtje in de koelkast heb ik de letter uit de vorm gehaald. Dit ging erg makkelijk :-).
Het resultaat vond ik erg netjes!
Tijd om te versieren!
Conclusie
- Tijd: het maken 15 minuten, koelen ongeveer 1 uur
- Moeilijkheid: 1 ster, makkelijk, kinderen kunnen het denk ik niet zelf i.v.m hete chocolade
- Eindcijfer:Â 9
Echt een aanrader! Erg leuk om te doen en het resultaat is leuk en lekker :-). Dus zet deze chocoladeletter gauw op je verlanglijst voor sinterklaas of ga zelf even langs de Action :-).
Maar er is natuurlijk meer van sinterklaas op mijn blog te vinden
Heb je al mijn tutorials gezien om zelf sinterklaas en zijn paard van vilt te maken?
Gerelateerde artikelen:
– Review: Minion spaarpot verven van de Action
– Review: Uiltjes slinger maken van Action
– Review: Decotime Maak je eigen cadeaudoosje
– Review: Decotime Decoreer je eigen doosje Action
– Review: Viltpakket olifant en aap Zeeman
– Review: Make your own Puppy van de Action
– Review: Vriendschapsbandjes van de HEMA
– Review: Slinger maken van de Action
Voor meer reviews: klik hier
© Nobody ELSe
Geef een reactie